Ako sa stať úspešným predajcom


Milý predajca,
 
ďakujeme, že si pridal svoje produkty na náš štýlový bazár mulin.sk. Týmto by sme ti chceli dať pár užitočných rád, ako predávať a dosiahnuť čo najväčší úspech :) Ako dobre vieš, náš web má slúžiť na sprostredkovanie - teda kúpu a predaj "štýlových vecí" a preto:
 

1, Pridávaj veci, ktoré sú nové, zachovalé, ktoré ti je ľúto vyhodiť a myslíš si, že by si ich niekto kúpil a vedel by si ho svojim produktom potešiť. Nakoľko na našom webe návštevníci na základe ich záväznej objednávky kupujú produkty priamo od teba, potrebovali by tiež viac informácií o tvojom produkte.

2, Popis produktu napíš atraktívne a zaujímavo, aby obsahoval podstatné informácie. K produktu pridaj popis s diakritikou, napríklad, či je vec nová, ale môžeš tiež pridať nejaké rady, s čím by sa vec mohla kombinovať a podobne. Tvoji zákazníci to určite ocenia a zvýšiš predaj svojich vecí :) V popise sa snaž odpovedať na všetky otázky, ktoré by mohol mať tvoj zákazník k produktu. Veľké plus je, ak sa vieš vcítiť priamo do kože kupujúceho :)

3, Svoje produkty odfoť viackrát, nielen raz (spredu, zozadu, nejaký detail...) - tvoji zákazníci tak budú môcť mať lepší prehľad o produkte, ako keď by si uviedol len jeden druh veľkosti (napríklad S, 34...). Nakoľko samy vieme, že veľkosť stále nezodpovedá tým istým rozmerom, vyvaruješ sa tým prípadným reklamáciám súvisiacim s nevhodnou veľkosťou ;) Fotka je niečo, ako obal knihy. Obsah knihy môže mať aj cenu zlata, no pokiaľ obal neupúta, zákazník sa o kvalitnom produkte nikdy nedozvie. Fotky zaručene predávajú najlepšie, preto sa snaž fotky nafotiť dôkladne a venovať im viac času.

4, K svojmu produktu okrem veľkosti pridaj aj jeho rozmery - tu je návod, ako svoj produkt odmeriaš.

5, Stratégia dobrej reklamy sa osvedčila, preto svoje produkty zdieľaj, "lajkuj" a pozývaj priateľov na náš web :)                                                       

6, Tip od nás: Každého z vás by určite potešil malý darček ako pozornosť. Pribalená drobnosť k objednanému produktu zvyšuje jej predajnosť. Predávaš knižku? Pridaj do balenia originálnu záložku, ktorú môžeš vyrobiť aj sám :)

 
V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktuj na tejto e-mailovej adrese: styl@mulin.sk
Dúfame, že ti tieto rady pomôžu pri predaji a staneš sa úspešným predajcom :) Prajeme veľa šťastia :)
 
Tím Mulin.sk