Rande s jarou


        Pomaly sa začína vyčasievať, sneh nám dáva posledné zbohom a spod posledných fliačikov snehu vykukávajú prvé jarné kvietky. Jarná nálada nám pozvoľna začína ovplyvňovať náš každodenný život. Zimné kabáty vymieňame za ľahšie bundy. Nohavice či rifle sú už pre nás rutinou a radšej siahame po voľných a farebných, rozkvitnutých sukniach. A práve takéto kvetované sukne sú veľmi príjemným spestrením šatníka, ktorý vďaka kvetovaným vzorom tiež rozkvitne. Takáto sukňa sa hodí na každú príležitosť. S ňou budete vždy neodolateľná, či už to bude rande v meste alebo večerná prechádzka parkom, pri ktorej sa obloha zafarbí do rôznych očarujúcich farieb. Veď presne takáto by mala byť jar, farebná a hravá. Tak skúste aj vy roztopiť zamrznuté ulice teplými farbami ako je oranžová, žltá, ružová. Perfektný doplnok k takémuto outfitu je svieži úsmev, ktorý roztopí nielen ulice, ale nenechá chladných ani ľudí navôkol.

        Napriek tomu, že slniečko svieti čoraz silnejšie, nezabúdajte, že stále nie je až tak teplo. Najlepšia voľba je určite koženka alebo ľahký trenčkot. Ja sama najradšej nosím koženku a na to kožušinovú vestu, ktorá ma vždy príjemne zahreje. Ďalší veľmi nezvyčajný ale za to veľmi príjemný kúsok sú gumáky. Občas sa stane, že zima stále nechce nechať jari úplnú moc, a rozhodne sa troška zasnežiť. No už je tak teplo, že sa nežné snehové vločky premenia na elegantné dažďové kvapky. V takýchto chvíľach siaham po gumákoch a tak sa nudné upršané dni zmenia na dni plné dobrodružstva.

        Či už to bude so slniečkom na tvári alebo s dáždnikom v ruke, nezabudnite si užiť tieto čarovné jarné dni trendovo! Taktiež nám dajte vedieť aký je váš obľúbený jarný kúsok.